Іс-шараның аталуы

Өткізу мерзімі, жауапты орындаушы

1. «Ф. Бернетттің құпия әлемі» кеш-портреті

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

1 қараша, сағ. 16.00,

Н.М. Теплякова

 

2. «Күнделіктер: осы жанрдың ерекшеліктері» шығармашылық зертханасы

«Күнделіктер әртүрлі болады» шығармашылық зертханасы

«Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

1 қараша, сағ. 14.00,

2 қараша, сағ. 14.00,

Н.М. Теплякова

 

3. «Берегись автомобиля!» спектаклі (Ю. Семенова)

Облыстық қуыршақтар театры

2 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

4. «В гостях у дядюшки Поиграя» спектаклі (М. Супонин)

Облыстық орыс драма театры

2 қараша, сағ.12.00,

Ю.И. Ивлев

5. «Ходят слухи» спектаклі (М. Зуев)

Облыстық орыс драма театры

2 қараша, сағ. 17.00,

Ю.И. Ивлев

6. «Теремок» спектаклі (С. Маршак)

Облыстық қуыршақтар театры

3 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

7. «Суперзаяц» cпектаклі (И. Чернышев)

Облыстық орыс драма театры

3 ноября, сағ.12.00,

Ю.И. Ивлев

8. «Алты нүктенің авторы» Брайль жүйесі бойынша

кітап оқу байқауы

Облыстық көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған арнайы кітапханасы,

филиал, Рудный қ.

4 қараша, сағ. 11.00,

К.С. Мұратбекова

А.И. Кашеварова

9. «Компьютер әліппесі» компьютерлік сауаттылық мектебі

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

4-15 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

10. «Дара туар дарындар» бейнекездесуі. «Әндері адамдарды әлдилеген» (композитор А. Пахмутованың 90 жылдығына арналады)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

5 қараша, сағ. 15.00,

Д.Т. Дүйсебаева

11. «Қазақтың салт-дәстүрлері: өткені мен бүгіні» топтамасынан «Ас – адамның арқауы» этнографиялық интерактивті жобасы

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

6 қараша, сағ. 15.00,  

Ү.Б. Әкімбаева

 

12. Ресейлік жазушы Анна Берсеневамен онлайн-кездесуі

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

6 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

13. «Өлең – мен саған ғашықпын» әдеби кеші

(ақын, журналист, Қазақстанның Жазушылар және Журналистер одағының мүшесі Байтұрсын Ілиястың туғанына 80 жылдығына арналады)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

7 қараша, сағ. 15.00,

Д.Т. Дүйсебаева

14. «WonderWoman – Әлемге әйгілі әйел» өзін-өзі дамыту сабақтары

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

7 қараша, 21 қараша,

сағ. 17.00,

Д.Т. Дүйсебаева

15. Қайырымдылық концерті

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

7 қараша, сағ. 18.00,     Н.М. Молдахметов
16. «Екі жұлдыз» вокалдық байқауы

Облыстық көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған арнайы кітапханасы,

филиал, Рудный қ.

8 қараша, сағ. 11.00,

К.С. Мұратбекова

А.И. Кашеварова

17. «Плаха» спектаклінің премьерасы (Ч. Айтматов)

Облыстық орыс драма театры

8 қараша, сағ. 18.30,

Ю.И. Ивлев

18. «Құдалар» спектаклі (М. Бажиев)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

8 қараша, сағ. 18.30,

Г.К. Шаймердинова

19. «Золотой цыпленок» спектаклі (В. Орлов)

Облыстық қуыршақтар театры

9 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

20. «Жили-были две лисички» спектаклі (В. Зимин)

Облыстық орыс драма театры

9 қараша, сағ. 12.00,

Ю.И. Ивлев

21. «Плаха» спектаклі (Ч. Айтматов)

Облыстық орыс драма театры

9 қараша, сағ. 17.00,

Ю.И. Ивлев

22. «Бүлдірген біз бе?» спектаклі (А. Айларов)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

9 қараша, сағ. 17.00,

Г.К. Шаймердинова

23. «Три поросенка» спектаклі (С. Михалков)

Облыстық қуыршақтар театры

10 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

24. «Правильно питайся – здоровьем заряжайся» спектаклі

Облыстық орыс драма театры

10 қараша. сағ. 12.00.

Ю.И. Ивлев

25. «Плаха» спектаклі (Ч. Айтматов)

Облыстық орыс драма театры

10 қараша, сағ. 17.00,

Ю.И. Ивлев

26. Ханнаның жеке концерті (Ресей)

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

10 қараша, сағ. 19.00,

Н.М. Молдахметов

27. «Қазіргі кездегі кітап оқитын адам» ктіап оқуды қолдауға арналған флэшмоб (Дүниежүзілік жастар күніне арналады)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

10 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

28. «Би аға» көрмесі (көрнекті жазушы Бейімбет Майлиннің туғанына 125 жыл толуына арналады)

Ы. Алтынсарин атындағы мемориалдық музейі

11 қараша, сағ. 21.00,

М.Б. Оспанов

29. «Соқыр болмаңыздар» нашар көретіндерге деген көзқарасты өзгертуге шақыратын әлеуметтік ролик-эксперимент

Облыстық көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған арнайы кітапханасы

11 қараша,

К.С. Мұратбекова

 

30. «Жақсылық дәні» сары шымшық күніне орай экологиялық акциясы

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

12 қараша, сағ. 11.00,

Ү.Б. Әкімбаева

31. «Темекі түтіні болмасын» акциясы

(Дүниежүзілік темекіден бас тарту күніне арналады)

«Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

12 қараша, сағ. 14.00,

Н.М. Теплякова

32. «Жарықты аңсаған жандар» салтанатты шарасы

(Халықаралық соқырлар күніне арналады)

Облыстық көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған арнайы кітапханасы

13 қараша, сағ. 11.00,

К.С. Мұратбекова

 

33. «Ең бастысы жүректерің жас болсын» музыкалық-поэтикалық кеші (композитор А. Пахмутованың

90 жылдығына арналады)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

13 қараша, сағ. 15.00,

Д.Т. Дүйсебаева

34. «Боздаған бойдақтар» спектаклі (Е. Төлеубай)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

13 қараша, сағ. 18.30,

Г.К. Шаймердинова

35. «Ақылдылар шайқасы» әдеби ойыны

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

14 қараша, сағ. 14.00,

Н.М. Теплякова

36. «Бейімбеттің биігі» әдеби-театрландырылған композициясы (жазушы, драматург Бейімбет Майлинның туғанына 125 жыл толуына арналады)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

14 қараша, сағ. 15.00,

Д.Т. Дүйсебаева

37. «Халық жадында» облыстың танымал әдебиетшілерімен кездесу кеші (Бейімбет Майлиннің туғанына 125 жыл толуына арналады)

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

14 қараша, сағ. 15.00,

Ү.Б. Әкімбаева

 

38. «Леди Макбет Мценского уезда» спектаклі (Н. Лесков)

Облыстық орыс драма театры

14 қараша, сағ. 18.00,

Ю.И. Ивлев

39. Филармонияның 75 жылдығына арналған концерттік бағдарламасы

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

14-15 қараша,

Н.М. Молдахметов

40. «Тапқыр достар» спектаклі (А. Мауданов)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

15 қараша, сағ. 11.00,

Г.К. Шаймердинова

41. «Қараңғылықты артта қалдыр» кездесу кеші

(Халықаралық соқырлар күніне арналады)

Облыстық көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған арнайы кітапханасы,

филиал, Рудный қ.

15 қараша, сағ. 12.00,

К.С. Мұратбекова

А.И. Кашеварова

42. «Біз Ыбырайды білеміз бе?» мектеп оқушылары арасындағы интеллектуалды ойыны

Ы. Алтынсарин атындағы мемориалдық музейі

15 қараша, сағ. 14.00,

М.Б. Оспанов

43. «Ұлттық теңге – ұлтымыздың абыройы» музей жобасы

(ҚР Ұлттық валюта теңге күніне арналады)

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

15 қараша, сағ. 15.00,

Ү.Б. Әкімбаева

44. А.И. Никифоров атындағы көркемсурет мектебі оқушыларының дипломдық жұмыстар көрмесінің ашылуы

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

15 қараша, сағ. 15.00,

Ү.Б. Әкімбаева

45. «Маугли» спектаклі (Р. Киплинг)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

15 қараша, сағ. 15.00,

Г.К. Шаймердинова

46. «Плаха» спектаклі (Ч. Айтматов)

Облыстық орыс драма театры

15 қараша, сағ. 18.30,

Ю.И. Ивлев

47. «В организме у лентяя» спектаклі (О. Емельянова)

Облыстық қуыршақтар театры

16 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

48. «Жили-были две лисички» спектаклі (В. Зимин)

Облыстық орыс драма театры

16 қараша, сағ. 12.00,

Ю.И. Ивлев

49. «Плаха» спектаклі (Ч. Айтматов)

Облыстық орыс драма театры

16 қараша, сағ. 17.00,

Ю.И. Ивлев

50. «Өкініш» спектаклі (А. Шаяхмет)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

16 қараша, сағ. 17.00,

Г.К. Шаймердинова

51. «Дюймовочка» спектаклі (Ю. Семенова)

Облыстық қуыршақтар театры

17 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

52. «Не хочу быть собакой» спектаклі

Облыстық орыс драма театры

17 қараша, сағ. 12.00,

Ю.И. Ивлев

53. «Кыз Жибек» спектаклі

Облыстық орыс драма театры

17 қараша, сағ. 17.00,

Ю.И. Ивлев

54. «Қаламгер» спектаклі (Би аға туралы тамшылар)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

17 қараша, сағ. 17.00,

Г.К. Шаймердинова

55. «Ұлы өзгерістер шежірешісі» кеш-портреті (Бейімбет Майлиннің туғанына 125 жыл толуына арналады)

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

18 қараша, сағ. 14.00,

Н.М. Теплякова

56. Қайрат Нұртастың жеке концерті

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

19 қараша, сағ. 19.00,

Н.М. Молдахметов

57. «Марғұланның шығармашылық мұрасы» әдеби-тарихи кеш (ғалым-археолог, шығыстанушы, тарихшы, әдебиет зерттеуші, өнертанушы Ә.Х. Марғұланның туғанына                 115 жыл толуына арналады)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

20 қараша, сағ. 15.00,

Д.Т. Дүйсебаева

58. «Қазақ өнерінің мақтанышы» әңгіме шолуы

(Г. Ысмайылованың туғанына 85 жыл толуына арналады)

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

20 қараша, сағ. 15.00,

Н.М. Теплякова

59. Айгүл Қосанова мен филармонияның қазақ халық аспаптар оркестрінің жеке концерті

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

20 қараша, сағ. 18.30,

Н.М. Молдахметов

60. «Қызыл алма» спектаклі (Е. Күншуақов)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

20 қараша, сағ. 18.30,

Г.К. Шаймердинова

61. «Саламатты өмір салтын қалаймын» интерактивті акциясы

(Халықаралық темекіден бас тарту күніне арналады)

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

21 қараша, сағ. 11.00,

Ү.Б. Әкімбаева

62. «Ән әуелеген, күй күмбірлеген…» кездесуі («Өмір арнасы» жобасы аясындағы облыстық филармонияның әншілері Б.Байназаровпен және Л.Шахметовамен шығармашылық кездесуі)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

21 қараша, сағ. 15.00,

Д.Т. Дүйсебаева

63. «Түн жарымына жаһангездік. Бес қызықты дерек» танымдық сағаты (суретші Тулуз Лотректің

155-жылдығына арналады)

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

21 қараша, сағ. 15.00,

Н.М. Теплякова

 

 

 

64. «Біз Алтынсаринді білеміз» онлайн ойыны

«Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

21 қараша, сағ. 16.00,

Н.М. Теплякова

 

65. «Как попасть в рай?» спектаклі (Ресей, Мәскеу қ.)

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

21 қараша, сағ. 19.00,

Н.М. Молдахметов

66. Б. Майлинның 125 жылдығына арналған онлайн-конференциясы (О. Бөкеев атындағы орталық қалалық кітапханасы, Өскемен қ.)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

21 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

67. «Таза бұлақ – өнердің бастауы» атты «Таза бұлақ» қоғамдық қорының төрайымы Ғайнижамал Бердалинова және оның шәкірттерімен кездесуі

Ы. Алтынсарин атындағы мемориалдық музейі

22 қараша, сағ. 15.00,

М.Б. Оспанов

68. «Вышел ангел из тумана» спектаклі (П. Гладилин)

Облыстық орыс драма театры

22 қараша, сағ. 18.30,

Ю.И. Ивлев

69. «Джаз-Бомонд-2019» Халықаралық джаз фестивалі

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

22-25 қараша,

Н.М. Молдахметов

70. «Кошки-мышки» спектаклі (О. Розум)

Облыстық қуыршақтар театры

23 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

71. «В гостях у дядюшки Поиграя» спектаклі (М. Супонин)

Облыстық орыс драма театры

23 қараша, сағ. 12.00,

Ю.И. Ивлев

72. «Плаха» спектаклі (Ч. Айтматов)

Облыстық орыс драма театры

23 қараша, сағ. 17.00,

Ю.И. Ивлев

73. «Ботақара – Шешенбике» спектаклінің премьерасы

(Ә. Ақтай)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

23 қараша, сағ. 17.00,

Г.К. Шаймердинова

74. «Истории Пожара Тушилыча» спектаклі (Ю. Семенова)

Облыстық қуыршақтар театры

24 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

75. «Три поросенка» спектаклі (Б. Вайнер)

Облыстық орыс драма театры

24 қараша, сағ. 12.00,

Ю.И. Ивлев

76. «Жастық шағымызға шағым жоқ» көрме-құттықтауы (мерейгерлер В.В. Рыдченкоға, Т.И. Давиденкоға құрмет көрсету)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

24 қараша, сағ. 15.00,

Д.Т. Дүйсебаева

77. «Плаха» спектаклі (Ч. Айтматов)

Облыстық орыс драма театры

24 қараша, сағ. 17.00,

Ю.И. Ивлев

78. Әлем таныған жасампаз қөшбасшы» слайд-сұхбаты

(ҚР Тұңғыш Президент күніне арналады)

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

26 қараша, сағ. 14.00,

Н.М. Теплякова

 

 

79. «Нұрсұлтан Назарбаев жетістігінің сыры» портрет-кеші

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

27 қараша, сағ. 15.00,

Д.Т. Дүйсебаева

80. «Өнер қырандары» театры (Алматы қ.)

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

27 қараша, сағ. 19.00,

Н.М. Молдахметов

81. «Күзгі романс» спектаклі (С. Асылханов)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

27 қараша, сағ. 18.30,

Г.К. Шаймердинова

82. «Тұғыры биік – Елбасы» портрет-кеші

(көшпелі шара, 2139 ә/б)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

27 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

83. «Отбасылық құндылықтың жастардың кітап оқу мәдениетінің дамуына тигізер әсері» әлеуметтік-психологиялық зерттеуінің қорытындысын шығару

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

27 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

84. Әртіс-аспапшы Талғат Молдағалиевтің жеке концерті

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

28 қараша, сағ. 18.30,

Н.М. Молдахметов

85. «Елінің есінде мәңгі қалған ер» жаднамасын шығаруы (Т. Рысқұловтың туғанына 125 жыл толуына арналады)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

28 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

86. «Маугли» спектаклі (Р. Киплинг)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

29 қараша, сағ. 11.00,

Г.К. Шаймердинова

87. «Ы.Алтынсариннің руханият мұрасы» танымдық сабағы

(«Шариғатұл-Ислам» еңбегінің 135 жылдығына арналады)

Ы. Алтынсарин атындағы мемориалдық музейі

29 қараша, сағ. 12.00,

М.Б. Оспанов

88. «Суретші-маринист Л.Ф. Лагорионың өмірі мен шығармашылығы» суретшінің музей қорындағы кескіндемелік туындылары бойынша музей сабағы

(А. Никифоров атындағы көркемсурет мектебінің тапсырысы бойынша)

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

29 қараша, сағ. 15.00,

Ү.Б. Әкімбаева

89. «Дәуір тұлғасы» портрет-кеші (Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналады)

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

29 қараша, сағ. 15.00,

Ү.Б. Әкімбаева

90. «Міржақып» спектаклі (Қазығұл)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

29 қараша, сағ. 18.30,

Г.К. Шаймердинова

91. «Өлеңмен өрілген өмір» сілтемесі

(Ф. Оңғарсынованың 80 жылдығына арналады)

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

29 қараша,

Н.М. Теплякова

92. Тұңғыш Президент күніне арналған мерекелік концерті

Е. Өмірзақов атындағы облыстық филармониясы

29 қараша,

Н.М. Молдахметов

93. «Приключения Светлячка» спектаклі (Э. Бобров)

Облыстық қуыршақтар театры

30 қараша, сағ. 12.00,

Н.В. Михерский

94. «Не хочу быть собакой» спектаклі

Облыстық орыс драма театры

30 қараша, сағ. 12.00,

Ю.И. Ивлев

95. «Под небом Париж» спеетаклі (Ж. Шевре)

Облыстық орыс драма театры

30 қараша, сағ. 17.00,

Ю.И. Ивлев

96. «Кім кінәлі» спектаклі (М. Байжиев)

І. Омаров атындағы облыстық қазақ драма театры

30 қараша, сағ. 17.00,

Г.К. Шаймердинова

97. «Debate club» пікірталас клубы

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

әр бейсенбі, сағ. 17.00,

Д.Т. Дүйсебаева

98. 10 және 14 жастағы балаларға арналған ағылшын тілінің курстары

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

әр жексенбі, сағ.11.00,

Д.Т. Дүйсебаева

99. Үлкендерге арналған ағылшын тілінің курстары

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

дүйсенбі-жұма, сағ.18.00,

Д.Т. Дүйсебаева

100. «Speaking club – Ауызекі сөйлесу клубы»

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

әр жексенбі, сағ. 13.00,

Д.Т. Дүйсебаева

101. «Movie time – кино қарау уақыты»

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

әр жұма, сағ. 16.30,

Д.Т. Дүйсебаева

102. «Booklover» әңгіме сабағы (кітап оқу)

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

әр сейсенбі, сағ.17.00,

Д.Т. Дүйсебаева

103. «Бірге оқып, бірге ойнаймыз» ойын әлемі

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

104. «Прата Мартис» және «Ковчег» клубтары. Әдеби қонақжайдағы кездесуі

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

105. «Лампа» театралдық студиясындағы шығармашылық кештері

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

аптасына 2 рет,

Д.Т. Дүйсебаева

106. «Мәдениет пен білім – Қазақстан мен АҚШ халықтарын жақындастырар жол» ҚР АҚШ елшілігі өкілдерінің АБ қызметін пайдаланушылармен кездесу циклі

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Кестеге сәйкес,

Д.Т. Дүйсебаева

107. «Кітапхананы басқару: тиімді тәсілді таба білу» басшылық мектебі

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

108. «Сирек кітаптар қоры» коллекциясы бойынша экскурсиясы

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

109. «Әр алуан әдебиетшілер» музыкалық-поэтикалық кеші

Л .Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

110. «Ақ қауырсын» жас авторлар клубы

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

111. «Отбасылық құндылықтың жастардың кітап оқу мәдениетінің дамуына тигізер әсері» әлеуметтік-психологиялық зерттеуі

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

112. Жаңа кітаптардың таныстырылымы «Ой күмбезі» айдары

Л. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

113. Тақырыптық көшпелі дәрістер

Облыстық тарихи-өлкетану музейі

Ай бойы,

(өтінім бойынша),

Ү.Б. Әкімбаева

114. М. Жаманбалинов шығармаларын дауыстап оқуы

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

 

115. «Хикаяттар сандығы» кітап театры

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

116. «Шексіз кітапхана» ерекше қажеттілікті талап ететін балаларды әлеуметтендіру және бейімдеу жобасы

(«Үй абонементі», «Мен сурет саламын!» мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған шеберлік сағаты, «Тәуелсіз Қазақстанның негізін қалаушы»Тұнғыш Президент күніне патриоттық сабағы)

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

117. «Адамгершілік қасиет» пікірталас клубы

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

118. «Оригами мектебі» оригами сабақтары

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

 

119. «Түрлі-түсті жіптер» кестелеу бойынша үйірмесі

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

120. «Библио ұзартылым – сіздің балаңыз үшін» жоба-бағдарламасы

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

121. «Оқимыз, ойнаймыз, танимыз» ойынханасы

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

122. «Арт-мұқаба» 2020 жылғы мерейгер кітаптың ғажайып-мұқабасының байқауы

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

 

123. Жоба «Кездесу қозғалысы»: «Кітапхана сөнбес сәуле»

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

124. «Кітап бастауы» бағдарламасы (№15 б/бақшаға бару)

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

125. Амангелді, Жангелдин, Науырзым аудандары мен  Арқалық қаласының вокалдық, хореографиялық  топтарына, қазақ халық аспаптары ансамбілдері мен оркестрлеріне практикалық және әдістемелік көмек көрсетуОблыстық көркемөнерпаздардың халық шығармашылығы мен кинобейнеқор орталығы Уақыты анықталуда,

Қараша,

Д.Е. Қалқаев

126. Денисов, Б. Майлин, Қамысты, Жітіқара аудандарындағы вокалдық, хореографиялық топтарға, қазақ халық аспаптары ансамбілдері мен оркестрлеріне практикалық және әдістемелік көмек көрсетуОблыстық көркемөнерпаздардың халық шығармашылығы мен кинобейнеқор орталығы Уақыты анықталуда,

Қараша,

Д.Е. Қалқаев

 

 

Көрмелер

Л.Н. Толстой атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы

1. «Қазақстан – түркі әлемнің қара шаңырағы» кітап көрмесі 1-9 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

2. «Шығармашылықтағы өмір көріністері» А. Аңқауов пен

А. Диханбаевтың жұмыстарының көрмесі

1-20 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

3. «Саңлақ суретші» безендірілмелі кітап көрмесі (қазақтың алғашқы театр суретшісі, график К.К.Ходжиковтың 105 жылдығына арналады) 4-30 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

4. «Дәуірлер бейнесі» безендірілмелі кітап көрмесі (халық суретшісі Н.Ж. Нұрмхамедовтың 95 жылдығына арналады) 14-30 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

5. «Тұңғыш президент – тәуелсіздігіміздің тірегі болған тұлға» кітап көрмесі 18-30 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

6. «Кемел ойлы кемеңгер» көрме-портреті (Әбіш Кекілбаевтің туғанына 80 жыл толуына арналады) 20-30 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

7. «ЖҚТБ деген бір сұм бар» безендірілмелі кітап көрмесі (Дүниежүзілік ЖҚТБ күрес күніне арналады.) 27-30 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

8. «Алаш арманы – тәуелсіз Қазақ елі» кітап көрмесі 27-30 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

9. «Шығармашылық пен шабыт» Русин ат. сурет мектебі оқушылары мен педагогтары жұмыстарының көрмесі 28-30 қараша,

Д.Т. Дүйсебаева

10. Отбасылық оқу: «Әдебиет әлемінің жауһарлары».

Көрме-кеңесі

Ай бойы

Д.Т. Дүйсебаева

11. «Тұғыры биік бәйтерек» бір автордың көрмесі (жазушы және драматург Бейімбет Майлинның 125 жылдығына арналады) Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

12. «Ұлттық валюта: кеше, бүгін және ертең» жедел көрмесі (Ұлттық валюта күніне арналады) Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

13. «Ұлы Дала тұлғалары: Тұрар Рысқұлов» кітап көрмесі (мемлекет қайраткерінің туғанына 125 жыл толуына арналады) Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

14. «Тапқаныңның барлығы тәңірінің тартуы» сирек кітаптар қорының көрмесі (неміс әдебиетінің классигі, философ

И. Шиллердің 260 жылдығына арналады)

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

15. «Зорлық-зомбылықсыз балалық шақ» жедел көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

16. «Өлең – мен саған ғашықпын» әдеби витринасы (ақын, журналист, Қазақстанның Жазушылар және Журналистер одағының мүшесі Байтұрсын Ілиястың 80 жылдығына арналады) Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

17. «Қазақтың қос бәйтерегі» кітап көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

18. «Қуатты елдің жастары» кітап көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

19. «Жастар оқитын жазушылар» көрме-ұсынысы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

20. «Қазақстан – Өзбекстан: бірігу, бизнес, даму» көрме-қарауы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

21. «Киелі жерлер бірлік пен жаңғыру нышаны» көрме-іздеуі (Қостанай облысының киелі нысандары туралы) Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

22. «Болашақ үшін сақталар бабалар мұрасы» сирек басылымдар көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

23. «Өңір тарихы жайындағы жаңа туындылар» көрме-талқылауы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

24. «Рухани жаңғыру – елімізді болашаққа бастар жол» көрме-қарауы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

25. «Латын әліпбиі – бірегейлік пен жаңғыру негізі» көрме-қарауы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

26. «Ұлы даланың жеті қыры» көрме-қарауы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

27. «Кітапхана – рухани жаңғырудағы басты құндылығымыз» кітап көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

28. «Жолдау барша қазақстандықтардың игілігі» көрме-қарауы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

29. «Цифрлық Қазақстан» көрме-қарауы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

30. «Жаңадан келген кітаптар» жаңа әдебиеттер көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

31. «Жаңа кітаптар шеруі – 2019» көрме-танысуы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

32. «Жігерлі жастар, жалынды жырлар» кітап көрмесі

 

Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

33. «Ұлы даланың ұлы мұрасы» кітап көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

34. «Ауғанның отты жылдары» кітап көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

35. «Ақпараттар ағымы» кітап көрмесі Ай бойы,

 Д.Т. Дүйсебаева

36. «Қуатты елдің жастары» виртуалды көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

37. «Әдебиеттің хас шеберлері» бір автордың көрмесі Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

38. «Еріктілік – адамгершілік негізі» тақырыптық экспозициясы Ай бойы,

Д.Т. Дүйсебаева

39. «Ағылшын тілін игер» көрме-танысуы Ай бойы

Д.Т. Дүйсебаева

40. «Библиография әлемі» кітап көрмесі Ай бойы

Д.Т. Дүйсебаева

41. «Жаңа кітаптар» кітап көрмесі Ай бойы

Д.Т. Дүйсебаева

Ы. Алтынсарин атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы

1. «Қазақстан-2050» кітап көрмесі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

2. «Жолдауы жолында: Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі» кітап көрмесі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

3. «Шырағын жаққан білімнің…» дербес кітап көрмесі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

4. «Барлық кезеңге арналған мамандықтар» кітап көрмесі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

5. «Қазақстанның болашағы – жастар» кітап көрмесі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

6. «Оқу зиян емес» ұсыныс көрмесі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

7. «Жылдар жадында» ақпараттық тақырыптық сөресі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

8. «Алтын сөре» жазушы мерейгерлер мен кітаптардың тақырыптық сөресі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

9. «Әдеби мерейтой» жазушы мерейгерлер мен кітаптардың тақырыптық сөресі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

10. «Әліппе – ғылым анасы» ұсыным-сөресі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

11. «Мектептегі кітапхана» кітап көпірі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

12. «Мен және кітап» оқылған кітаптар экраны Ай бойы,

Н.М. Теплякова

13. «Жерден айға дейінгіні, барлық балалар білуге тиісті!» тақырыптық сөресі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

14. «Үш бәйтерек – үш ғұмыр» тақырыптық бұрышы

(жазушы С.Сейфуллиннің 125 жылдығына арналады)

Ай бойы,

Н.М. Теплякова

15. «Сындарлы қоғамдық диалог – Қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» тақырыптық сөресі Ай бойы,

Н.М. Теплякова

Облыстық көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған арнайы кітапханасы
1. «Қараңғылықты артта қалдыр» көрмесі (филиал, Рудный қ.) 10 қараша,

К.С. Мұратбекова

А.И. Кашеварова

2. «Жарықты аңсаған жандар» көрмесі 13 қараша,

К.С. Мұратбекова

3. «Өмір сүру үшін білу керек нәрселер» көрме-сақтандыру

(филиал, Рудный қ.)

15 қараша,

К.С. Мұратбекова

А.И. Кашеварова

Облыстық тарихи-өлкетану музейі
1. «Жас толқын-2019» бейнелеу және сәндік-қолданбалы өнердегі жас авторлардың байқауы көрмесінің ашылуы 1-10 қараша,

сағ. 15.00,

Ү.Б. Әкімбаева

2. «Театр – менің тағдырым» жылжымалы фотоқұжаттық көрмесі (Қапан Бадыровтың туғанына 115 жыл толуына арналады) 1-25 қараша,

сағ. 10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева

3. «Шабыт қанатында» ҚР Суретшілер одағының мүшесі С.Каратаеваның дербес көрмесі (55 жасқа толуына арналады) 1-29 қараша,

сағ. 10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева

4. «Табиғат – ғажап әлем» Л.П. Вейберт туындыларының көрмесі 1-30 қараша,

сағ. 10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева

5. А.И. Никифоров атындағы көркемсурет мектебі оқушыларының дипломдық жұмыстарының көрмесі (бейнелеу өнері бөлімінің көрме залы) 15-30 қараша,

сағ. 10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева

6. «Коллекция жиюшылар мен жинақтамалар» музей қорынан және қостанайлықтардың жеке жинақтамаларынан көрмесі 27-30 қараша,

сағ.10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева

7. «Қызғалдақтар – Ұлы дала символы» суреттер көрмесі Ай бойы,

сағ. 10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева

8. «Дуадақ – Қазақстандағы 2019 жылғы жыл құсы» көрмесі Ай бойы,

сағ. 10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева

9. «Музейге қош келдіңіз!» музей экспозициясы бойынша шолу және тақырыптық экскурсиялары Ай бойы,

сағ. 10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева

10. «Рухани жаңғыру» жаңа экспозиция залы бойынша экскурсия жұмыстарын ұйымдастыру Ай бойы,

сағ. 10.00-17.00,

Ү.Б. Әкімбаева